Stylizacja rzęs – przedłużanie Nouveau Lashes 1:1

Długie i gęste rzęsy są z pewnością marzeniem każdej kobiety. Nie zawsze jednak taki efekt można uzyskać jedynie za pomocą tuszu, dlatego lepszym rozwiązaniem są sztucznie przedłużone rzęsy.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs jeden do jednego to obecnie najnowsza metoda na naszym rynku. Polega na doklejeniu pojedynczych włókien do rzęs naturalnych.  Każda rzęsa wykonana jest z poliestrowo – jedwabnego włókna i doklejana jest na całej długości, a nie tylko u nasady.

Jest to maksymalnie trwała metoda, każda wklejona rzęsa utrzymuje się do momentu wypadnięcia własnej rzęsy na koniec cyklu jej życia. Oznacza to, że rzęsy wykonane taką metodą utrzymują się przynajmniej kilka tygodni, a jeżeli uzupełnia się je regularnie, wtedy jest to metoda do noszenia na stałe.

Umawiając się na doklejanie rzęs, należy zarezerwować sobie do trzech godzin wolnego czasu, gdyż zabieg jest pracochłonny i wymaga niezwykłej precyzji i delikatności. Końcowy efekt jest jednak piorunujący i zniewalający. Bez użycia maskary wyglądają na perfekcyjnie wytuszowane, dzięki czemu cieszą się największym uznaniem.

Nie należy przemywać rzęs wodą z żelem, płynami micelarnymi lub innymi preparatami z dodatkiem tłuszczy ponieważ mogą zacząć się odklejać. Zarówno materiał, z jakiego wykonane są rzęsy, jak i klej są wodoodporne, co pozwala wykonywać wszystkie codzienne czynności, łącznie z korzystaniem z sauny czy basenu, bez ryzyka utraty czy odklejenia rzęs. Trwałość i piękno stylizacji pomoże dodatkowo zachować specjalny utrwalacz. Dodatkowym atutem jest klej, który nie wypłukuje się i nie wykrusza. Jest bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu, dzięki czemu podczas aplikacji oczy mogą być otwarte.

Na różnego typu imprezy, wydarzenia okolicznościowe, można skorzystać z kolorowych rzęs, zamiast tych oferowanych w tradycyjnym, czarnym kolorze.
 
Po aplikacji rzęs należy stosować się do kilku zasad:
– W ciągu dwóch pierwszych należy pamiętać, żeby unikać gorących kąpieli parowych, mycia oczu ciepłą wodą oraz zrezygnować z pływania.
– Regularne odwiedzanie sauny może spowodować ich przedwczesne wypadanie albo odkształcanie w kierunkach przeciwnych do kierunku naturalnych rzęs
– Do pielęgnacji rzęs i oczy zalecane jest używanie kosmetyków na bazie wody.
– Nie należy stosować zalotki. która może połamać rzęsy
– Niewskazane jest robienie trwałej ondulacji i henny.